Oficiální stránky Nízkoprahového D-klubu

NABÍDKA PRÁCE: Kontaktní sociální pracovník Nízkoprahový klub Milovice

NABÍDKA PRÁCE

Kontaktní sociální pracovník Nízkoprahový klub Milovice

Maminky dětem, z.s. – Nízkoprahový klub Milovice vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

Náplň práce:

· sociálně pedagogická činnost s dětmi ohroženými sociálně negativními jevy od 13 do 26 let

· kontaktní práce a poradenství jak přímo v zařízení, tak i na ulici

· příprava a vedení skupinových aktivit

· spolupráce s návaznými službami a institucemi

· vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:

· VŠ, VOŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti

· splnění požadavků na pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění

· způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

· dobré organizační a komunikační schopnosti

· dobrou znalost operačních systémů a práce na PC

· předpoklady k samostatné i týmové práci

· kreativitu, komunikativnost

· časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

· ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách

· další vzdělávání výhodou

Nabízíme:

· zaměstnání na hlavní pracovní poměr – částečný úvazek 0,8 v odpoledních hodinách

· plat ve výši 20 000,-Kč (hrubá mzda při úvazku 0,8) podle vzdělání

· zajímavou a kreativní práci

· profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)

· možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady

· příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 9. 2017 na email reditelka@rcmilovice.cz

Do předmětu uveďte „Výběrové řízení – kontaktní pracovník Nízkoprahový klub Milovice.

· Předpokládaný termín výběrového řízení: září 2017

· Předpokládaný termín nástupu: 1. 10. 2017

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.nzdmmilovice.cz a www.rcmilovice.cz.

© 2012-2017 NZDMMILOVICE.CZ  | AP | grafiku navrhla LysaGraficka.cz | vytvořil WebdesignHrabec