Oficiální stránky Nízkoprahového D-klubu

Podzimní pařba

Předsváteční úterní večer jsme využili k pořádání akce Nízkoprahového klubu Milovice. Akce Podzimní pařba 2015 je preventivně socializační akce, která se konala 27. 10. ve večerních hodinách. Jednalo se již o druhý ročník, pořádána byla pro pro naše klienty Nízkoprahového klubu Milovice, dospívající a mladé lidi věkové kategorie 13 až 26 let.

Oproti loňskému roku byl program poněkud odlišný. Na naše klienty tak čekala jiná překvapení a vystoupení. Akce byla zahájena v 19:00 moderátorkou Štěpánkou Oubrechtovou, která program provázela po celou dobu. V úvodu si klienti mohli vyzkoušet stolní fotbálek, který znají z klubu a vyzvat na souboj našeho dobrovolníka Petra. Následovalo taneční vystoupení samotných klientů, kteří se na něj připravovali v našem Nízkoprahovém klubu. Po tomto vystoupení přišli na řadu Break dance boys, kteří měli obrovský úspěch u všech klientů i klientek. Ti se následně na požádání tanečníků zapojili a zkoušeli si sami různé triky break dance. Na závěr nás svým vystoupením potěšili Dave a Sony, kteří nám také rozdali několik svých CD. Během akce probíhaly různé soutěže, za které byli rozdávány drobné odměny.

Akce se povedla, vnímáme jí jako skvělou příležitost pro větší a intenzivnější začleňování mladých lidí, jejich seberealizaci a rozvoj.

Na přípravě se kromě pracovníků Nízkoprahového klubu také podíleli dobrovolníci, kterým tímto ještě jednou děkujeme.

 

A jaký dojem z akce měli samotní klienti?

 

Pavel, 13 let:

„ Bylo to super. Přišlo mi to lepší, než minule. Ti kluci, jak tancovali break dance, byli super.“

 

Míša, 13 let

„Pařba byla nejlepší. Moc se nám to líbilo. Break dance boys byli nejlepší a líbili se nám i ti zpěváci.“

 

 

Už teď se těšíme na příští rok!

Fotogalerie: 

© 2012-2017 NZDMMILOVICE.CZ  | AP | grafiku navrhla LysaGraficka.cz | vytvořil WebdesignHrabec